14 Kasım 2011 Pazartesi

TÜGİAD Global Girişimcilik Haftası Etkinlikleri

Ozan SÖNMEZ (Bilgi Üniversitesi), Prof. Dr. Doğan GÜNEŞ, Kumru ADANALI, Selen İNAL, Başak CANDEMİR, Dr. Rıza KADILAR, Yön. Kur. Üyesi Mehtap ALANYALI ve Genel Sekreter Engür RUTKAY.


TÜGİAD (İş ve Strateji Geliştirme Komisyonu) – Bilgi Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen “Yeşil İşler / Yeşil Girişimcilik” konulu panel 14 Kasım 2011 tarihinde Bilgi Üniversitesi Santral yerleşkesinde gerçekleşti.
Dr. Rıza KADILAR’ın moderatörlüıünde gerçekleşen panele, Prof. Dr. Doğan GÜNEŞ - İstanbul Bilgi Üniversitesi Enerji Sistemleri Müh. Bölümü Başkanı, Kumru ADANALI - Carbon Clear Turkey Genel Müdürü, Selen İNAL - Ekokariyer Ltd. Genel Müdürü ve Başak CANDEMİR - UK Trade & Investment Türkiye Bilim ve İnovasyon Sorumlusu konuşmacı olarak katıldılar.

Bilgi Üniversitesi Enerji Sistemleri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Doğan GÜNEŞ, Ekokariyer Genel Müdürü Selen İNAL, Carbon Clear Turkey Genel Müdürü Kumru ADANALI, UK Trade & Investment Türkiye Bilim ve İnovasyon Sorumlusu Başak CANDEMİR ve İSEGE Başkanı Dr. Rıza KADILAR.
0 yorum:

Yorum Gönder